טיפולים בהפרעות אכילה במרכז הארץ

מרכז גמילה מהפרעות אכילה

במה שונה התמכרות להפרעות אכילה מהתמכרויות אחרות?

בין אם הפרעת האכילה שלך פותחה לאחרונה או שאתה נאבק במשך שנים, דע שהחלמה אפשרית. הגישה ההוליסטית שלנו יכולה לעזור לך לשקם את בריאותך הפיזית, לתקן את מערכת היחסים שלך עם אוכל וללמד אותך כישורי התמודדות בריאים להתאוששות לכל החיים. אנו מציעים טיפול אינדיבידואלי עם מידע על טראומה, המתמקד בכל היבט של תהליך הריפוי האישי שלך. זה הכרחי שתרגיש בטחה ודאגה מצד המטפלים בך. כל אבחנה שונה מהאחרות והפרעות שונות יכולות להתרחשות במקביל. בעוד שמכוני גמילה אחרים שמטפלים בהפרעות אכילה יכולים להרגיש ממוסדים ומפחידים, מרכז גמילה ויקטורי וילה מקרין ריפוי ושלווה בסביבה נוחה וביתית. זה לא מתקן סגור. אנו מאפשרים אוטונומיה בתוך ההחלמה שלך; יש לך קול בטיפול שלך. אם משהו לא עובד עבורך, אנו מתאימים ומשנים את הטיפול שלך במהירות בהתאם לצרכים ותהליך הריפוי שלך. אנו מתגאים ב’להישאר בני אדם’. למרות שזהו מרכז רפואי, אצלנו תהיו מוקפים באנשים שאכפת להם ומבינים את חומרת המצב שלכם.

איך אנחנו מטפלים בהפרעות אכילה?

טיפול משולב

המרכז טיפול בהפרעות אכילה שלנו מספק תוכניות משולבות המטפלות בגורמים הבסיסיים להפרעות אכילה תוך טיפול בסימפטומים גופניים וטיפוח מערכת יחסים חדשה ובריאה יותר עם אוכל.

טיפול פרטני

התגברות על הפרעת אכילה היא מסע אישי ושינוי. בויקטורי וילה אנו נדריך את המסע שלך דרך רצף טיפול מלא עם גישה אישית שמותאמת לצרכים שלך.

תמיכה תזונתית

פילוסופיית התזונה שלנו היא שכל המזונות הם מזונות טובים במידה. אנו מאמינים בתכנית ארוחות פרטנית שכן כל לקוח שונה מהאחרים מבחינת צרכים, טעמים והעדפות.

מגיע לך להחלים!

לעתים קרובות אנו שומעים “אני לא חולה מספיק בשביל שיהיה צורך בטיפול גמילה” או “זה לא כל כך נורא”. הפרעת האכילה שלך משקרת לך – היא גורמת לך להאמין שאתה לא מספיק חולה, או שאתה לא ראוי לטיפול או החלמה. אם יש לך מערכת יחסים לא בריאה עם האוכל או הגוף שלך, אתה צריך לקבל עזרה. הפרעות אכילה הן מצבים פסיכולוגיים חמורים ומורכבים ביותר. אם לא יטופלו, הם עלולים להחמיר בהדרגה ולגרום לנזק חברתי, רגשי ופיזי.

לא משנה כמה זמן כבר עבר, החלמה תמיד אפשרית והיא בהחלט בהישג ידכם. הצוות המנוסה שלנו יכול לאבחן ולטפל במצב הספציפי שלך באמצעות שיטות שונות, כגון טיפול התנהגותי, הדרכת מאמנים להחלמה, תמיכה תזונתית, טיפול פסיכיאטרי, גישה לאחיות ורופאים רפואיים ועוד.

תחוו את סביבת הריפוי שלנו!

הסביבה שבה אתם נמצאים חשובה, במיוחד כשאתם עוברים תהליך של החלמה. ויקטורי וילה מציעה את השלווה של הטבע בסביבה טיפולית המיועדת לריפוי. ברגע שתבקרו, תבינו את הכוח המשמעותי שיש לסביבתכם על הבריאות הנפשית, הרווחה והכי חשוב, ההחלמה שלכם. יום טיפוסי אצלנו כולל הליכה בטבע באוויר הפתוח, תרגול יוגה בשמש, יכול להירגע בכיסא נדנדה והרבה פעילויות מעניינות ונעימות אחרות. 

אנחנו מציעים לא רק את כוחו המרפא של הטבע, אלא גם שומרים על אוכלוסיות טיפול קטנות שבהן לכל מטופל ניתנת מקסימום תשומת לב. צרו איתנו קשר היום לקבלת ייעוץ חינמי ובדיקת התאמה לטיפול!

דילוג לתוכן