טיפולים בהתמכרות להימורים

מכון גמילה מהימורים

מהו טיפול בהתמכרות להימורים?

התמכרות להימורים היא בעיה רצינית שיכולה להרוס חיים, אבל טיפול גמילה במכון גמילה מהימורים יכול לעזור לאנשים להתגבר על ההתמכרות שלהם. טיפול באשפוז בהתמכרות להימורים בויקטורי וילה מספק סביבה בטוחה ותומכת בה אנשים יכולים להתמקד בהחלמה.

הטיפול שלנו כולל בדרך כלל טיפול פרטני וקבוצתי, כמו גם ייעוץ וחינוך לגבי אופי ההימורים הכפייתיים. תוכניות טיפול בהתמכרות להימורים באשפוז יכולות להיות יעילות מאוד, ולעתים קרובות הן מובילות לתוצאות מתמשכות.

מדוע לשקול טיפול הימורים באשפוז?

הימורים פתולוגיים הם הפרעה חמורה שעלולה לגרום לשיבושים גדולים בכל תחומי החיים. אם לא יטופל, זה יכול להוביל להרס כלכלי, אובדן עבודה ובעיות במערכות יחסים. על ידי הרשמה לתוכנית טיפול בהתמכרות להימורים, תוכלו להתמקד בהחלמתכם ללא הסחת הדעת של חיי היומיום שלהם.

טיפול בהתמכרות להימורים באשפוז יכול גם לעזור לאלו הנאבקים בהימורים כפייתיים לקבל טיפול בהפרעות אחרות שעשויות להופיע במקביל להתמכרותם. מכיוון שהימורים כפייתיים ומוגזמים עלולים להוביל לבעיות ביחסים בין משפחות, תוכנית הטיפול להימורים שלנו מספקת אפשרות להתחיל לתקן גם מערכות יחסים שניזוקו.

למה לצפות במהלך טיפול ההימורים שלנו?

במהלך טיפול בהתמכרות להימורים בויקטורי וילה תוכלו לצפות לתוכנית מקיפה המתמקדת בטיפול בהימורים הכפייתיים שלכם ובגילוי הסיבות מאחוריו. תקבלו מספר מפגשים אישיים ומפגשים קבוצתיים בכל יום עם מומחי התמכרות להימורים כמו גם עם מטפלים אחרים.

לפני תחילת הטיפול הצוות שלנו יבצע הערכה מעמיקה של היסטוריית ההימורים שלך, החומרה והטריגרים שלך. אנו גם נסקור אותך לאיתור הפרעות נפשיות נלוות באמצעות הערכה פסיכולוגית. זה יעזור לנו להרכיב תוכנית טיפול מותאמת אישית בהתאם לצרכים שלך. לאחר תהליך הקליטה, תוכל לצפות לקבל 15+ מפגשי טיפול פרטניים בשבוע, כמו גם 20+ שעות של טיפול קבוצתי בשבוע.

באילו שיטות טיפול בגמילה מהימורים אנחנו נוקטים?

המוקד העיקרי של התוכנית שלנו הוא לספק חינוך על הימורים פתולוגיים וכישורי ניהול להילחם בהם. אנו שמים דגש גם על נושאי ניהול רפואיים. דרכי הטיפול שלנו בהימורים כוללות:

  • פסיכותרפיה להקניית מיומנויות התמודדות, מיומנויות תקשורת, מוטיבציה לשינוי, ויסות רגשי, שליטה בדחפים, דחיינות מופחתת וניהול כעסים
  • חינוך על ההשפעות הנפשיות והפיזיות של הימורים כפייתיים ותלות משולבת
  • 12 שלבים של מהמרים אנונימיים
  • שחזור SMART
  • תמיכה בפעילות גופנית ותזונה

למה לצפות לאחר סיום תהליך גמילה מהימורים?

לא קל להתאושש מהתמכרות להימורים. זה דורש זמן, מאמץ והתמדה. תמיכה ממשפחה, חברים ואנשי מקצוע יכולה לעשות הבדל גדול בהתאוששות מתלות בהימורים הכפייתיים לטווח הארוך. הצוות שלנו יעזור לך לפתח תוכנית טיפול לאחר גמילה, המבוססת על הטריגרים האישיים שלך, כדי להפחית את הסיכון להישנות.

תוכניות הטיפול לאחר גמילה שלנו כוללות בדרך כלל תוכנית למעבר לטיפול חוץ, המשך מפגשי טיפול פרטניים ומעקבים פסיכיאטריים. להשלמת תכנית ההתמכרות להימורים באשפוז, תדרשו לקבוע טיפול חוץ וטיפול חוץ אינטנסיבי.

אם אתם מוכנים לקבל עזרה בגמילה מהימורים, כפייתיים אנחנו יכולים לעזור! צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על תוכנית הגמילה באשפוז בויקטורי וילה!

Skip to content