התמכרות לסמים

טיפול בהתמכרות לסמים

התמכרות לסמים ואלכוהול היא בעיה נפוצה בישראל. אם את/ה סובל/ת מהתמכרות לסמים, פנה אל הצוות שלנו לייעוץ חינמי ולבדיקת התאמה לטיפול גמילה בוילה שלנו!

מהי התמכרות לסמים?

התמכרות היא מחלה מסובכת שמשפיעה על מיליונים. היא גורמת למכורים לחוות דחפים כרוניים וכפייתיים להשיג סמים בכל מחיר ובכל דרך ולהשתמש בהם. הדחפים האלה כה חזקים שמכורים רבים מסכנים והורסים את מערכות היחסים שלהם, את המצב הכלכלי שלהם ואפילו את החופש שלהם בשביל ההזדמנות להשתמש בחומרים המזיקים האלה.

אחת הבעיות בהתמכרות לסמים היא ששימוש ממושך בסמים מקשה על היכולת להשתחרר מהתלות בעת ניסיון גמילה מסמים. צריכה ממושכת של סמים משנה את אופן פעולת המוח. עם הזמן, השימוש הזה מרגיל את המוח לחשוב שהוא צריך את הסמים כדי להרגיש “נורמלי”. כאשר אנשים מפסיקים לפתע או מפחיתים את השימוש שלהם בסמים, המוח מגיב במעבר למצב גמילה.

תסמינים של מצב גמילה יכולים להרגיש לא נעימים וקשים מאוד למשתמש, אבל הם בדרך כלל לא מסכני חיים. עם זאת, סמים כמו הרואין ומת’ יכולים לגרום לתהליך גמילה הרבה יותר קשה ומורכב מגמילה ממריחואנה.

אילו תסמיני גמילה מסמים קיימים?

  • חֲרָדָה
  • דִכָּאוֹן
  • חום, צמרמורות והזעות לילה
  • נדודי שינה
  • כאבי בטן
  • כאב ראש, נזלת ותסמינים
  • אחרים דמויי שפעת

גמילה יכולה להרגיש כאוטית עבור המשתמש, אבל הצוות של מרכז גמילה מסמים ויקטורי וילה יכול לעזור לאנשים לנהל את הסימפטומים שלהם.

מה כולל תהליך גמילה במרכז גמילה ויקטורי וילה?

ישנם מרכזי גמילה רבים ברחבי הארץ וכל אחד מהם מציע גישה ייחודית משלו לטיפול. לרוע המזל, חלק ממרכזי הגמילה אינם מסוגלים לספק את הטיפול הפרטני שלקוחות צריכים כדי להתגבר על ההתמכרויות שלהם. המרכז גמילה שלנו מציע שיטות שמשלבות תוכניות וטיפולים אפקטיביים להפקת תוצאות מתמשכות. המטרה שלנו היא לא רק שתצליחו להגמל, אלא שגם לא תפלו לסם בעתיד.

ניקוי רעלים הוא טיפול בטוח ויעיל מאוד, שנעשה בפיקוח של אנשי מקצוע במרכז גמילה. מומחי הגמילה שלנו זמינים 24/7 כדי לעקוב אחר התקדמות המטופל ולעזור להקל על תסמיני הגמילה. התאמת שיטת הגמילה הרפואית הנכונה תאפשר לך להימנע מהתסמינים הקשים ביותר.

טיפול פרטני מועיל הרבה יותר להתאוששות מאשר תוכנית כללית. חוויות המשתמשים בהתמכרות לסמים מעצבות את הצרכים שלהם. כדי לנצח באמת במאבק נגד שימוש בסמים, אנשים זקוקים לטיפול שיענה על הדרישות האישיות שלהם. הטיפול מספק לאנשים את ההזדמנות לזהות ולדבר דרך הבעיות האישיות המכבידות עליהם. זה חשוב במיוחד מכיוון שההחלמה היא טרנספורמציה רגשית ולא רק פיזית. כדי ששיקום יצליח, המשתמשים חייבים לפתח חשיבה בריאה וחיובית יותר.

איך מרכז גמילה ויקטורי וילה יכול לעזור לכם להתגבר על התמכרות לסמים?

אם אתם מוכנים להתחייב להתנקות מסמים אחת ולתמיד, לנו יש את כל כלי הטיפול שתצטרכו. גם תכנית הגמילה לגברים שלנו וגם תכנית הגמילה מסמים לנשים הן מהטובות בארץ. אנחנו מציעים:

טיפול חוץ: לא תמיד חייבים להשהות את החיים כדי להחלים מההתמכרות לסמים. אצלנו תוכלו לקבל את הטיפול הדרוש לכם תוך שאתם ממשיכים בחיי המשפחה והעבודה שלכם.

תוכנית אשפוז חלקי: אם תזדקק ליותר תמיכה ממה שהמרכז שלנו לגמילה מסמים יכול לספק, אנו מציעים גם תוכנית אשפוז חלקי. תכנית זו מעניקה טיפול אינטנסיבי במהלך היום, כאשר בערבים ולילות תוכלו לחזור הביתה.

תוכנית טיפול באבחון כפול: אם אתה נאבק בהתמכרות והפרעה בבריאות הנפש, תוכנית הטיפול באבחון כפול שלנו יכולה לעזור. אנחנו מתייחסים לכל האדם, לא רק להתמכרות.

שירותי טיפול פרטני: תהיה לך גם הזדמנות להיפגש אחד על אחד עם מטפל. זו הזדמנות באמת לצלול לעומק ולעבוד על הנושאים שמניעים את ההתמכרות שלך.

תכנית טיפול בטראומה: אנשים רבים הנאבקים בהתמכרות סבלו גם הם מטראומה בעבר. אם זה נשמע מוכר, אנו מציעים תוכנית טיפול מקיפה בטראומה שתעזור לך לרפא וללמוד מיומנויות התמודדות שיעזרו לך להימנע מלפנות לסמים או לאלכוהול בשעת לחץ.

התחדשות מלאה

אל תעכבו את החזרה שלכם לחיים חפשיים ונורמטיביים, צרו קשר עם מרכז גמילה ויקטורי וילה. על ידי שילוב של ניקוי רעלים וטיפול מותאם אישית, תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם להגיע לשיקום מלא. התקשר אלינו עכשיו למספר 0779966111 כדי ללמוד עוד על ההזדמנות הזאת!

דילוג לתוכן